Zariadenia

Podporujeme rôzne typy mobilných jednotiek od výrobcov FALCOM a QUECLINK. Ako posledné boli do systému implementované zariadenia od výrobcu XIRGO GLOBAL.

Xirgo Global
Falcom
Quecklink

Mobilné jednotky

XIRGO GLOBAL FMS500 Light+
Xirgo Global

XIRGO GLOBAL FMS500 Light+

Mobilná jednotka s integrovanou GSM aj GPS anténou a záložnou batériou, určená na sledovanie polôh v reálnom čase, tvorbu elektronickej knihy jázd alebo bezpečnostné aplikácie.

Viac informácií
XIRGO GLOBAL FMS500 StCAN
Xirgo Global

XIRGO GLOBAL FMS500 StCAN

Mobilná jednotka s integrovanou GSM aj GPS anténou a záložnou batériou, určená na sledovanie polôh v reálnom čase, tvorbu elektronickej knihy jázd alebo bezpečnostné aplikácie. Oproti modelu Light+ má naviac možnosť pripojenia na CAN BUS zbernicu motorového vozidla.

Viac informácií

Montáž

Mobilné jednotky FALCOM, QUECLINK a XIRGO GLOBAL sú vhodné pre všetky typy motorových vozidiel s 12 V a aj 24 V napájaním (osobné a dodávkové vozidlá, autobusy, nákladná a kamiónová doprava). Osvedčili sa aj v rôznych pracovných a poľnohospodárskych strojoch, stavebných a cestných mechanizmoch.

Zmluvní partneri

Montáž mobilných jednotiek poskytujeme v nasledovných mestách SR: Liptovský Hrádok, Bratislava, Nitra, Zvolen, Žilina a Košice alebo po dohode priamo v sídle zákazníka.

Zmluvní partneri