Bezplatná zápožička

Máte záujem nezáväzne otestovať náš systém GPS monitoringu v reálnej prevádzke na Vašom aute?

Stačí vyplniť a odoslať nasledovný formulár a my Vám zašleme mailom cenovú ponuku na GPS jednotku, voliteľné príslušenstvo, montáž do vozidla a mesačný poplatok za poskytovanie služby prostredníctvom webového portálu www.autoreport.sk a mobilných aplikácií pre Android alebo iOS.

Ak Vás cenová ponuka zaujme, požiadate o zapožičanie GPS jednotky, aby ste si mohli otestovať funkcie a spoľahlivosť nášho systému. GPS jednotku jednoducho zapojíte do zásuvky zapaľovača vo Vašom vozidle, nie je potrebná žiadna pevná montáž.

Na našom webovom portáli www.autoreport.sk Vám zriadime testovací prihlasovací účet a môžete okamžite začať sledovať pohyb Vášho vozidla v reálnom čase na detailných Google mapách. Okrem toho sa Vám budú automaticky zaznamenávať prejdená trasy, z ktorých sa generuje elektronická kniha jázd* a rôzne výstupné reporty.

Toto všetko Vám poskytneme úplne bezplatne až na dobu 3 mesiacov, aby ste si dôkladne otestovali, či náš systém plne vyhovuje Vašim predstavám a požiadavkám. Ak nie, GPS jednotku nám jednoducho vrátite.

Ak sa rozhodnete zakúpiť a namontovať GPS jednotku po prvom mesiaci testovania, zvyšné dva mesiace Vám budeme službu poskytovať ešte stále zdarma. A to nie je všetko. Ak sa prípadne rozhodnete zakúpiť si GPS jednotky po prvom mesiaci aj do ďalších vozidiel, pre všetky vozidlá platí ponuka bezplatného poskytovania služby na zvyšné 2 mesiace.

* Podmienkou pre korektné generovanie elektronickej knihy jázd je, aby sa v zásuvke zapaľovača Vášho vozidla objavilo napájacie napätie až po naštartovaní motora.

Neváhajte, vyplňte a odošlite nasledovný formulár (údaje označené hviezdičkou sú povinné).

Meno*:
Priezvisko*:
Mailová adresa*:
Telefonický kontakt*:
Predpokladaný počet monitorovaných vozidiel*:
Názov spoločnosti:
Sídlo spoločnosti:
Poznámka:
Zadaním svojich osobných údajov súhlasíte s ich spracovaním. Údaje budú použité výlučne na vypracovanie cenovej ponuky v súlade so smernicou EU (GDPR) a s platnou právnou úpravou zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.