Cenník

Ak vás zaujala naša ponuka GPS monitorovania vozidiel, vyplňte nasledovný formulár a my vám obratom zašleme emailom cenovú ponuku na GPS/GSM mobilné jednotky, ich montáž do vozidiel a na prístup k GPS monitorovaniu vozidiel prostredníctvom webovej aplikácie AutoReport.

V prípade záujmu vás môžeme navštíviť a odprezentovať možnosti a funkcie nášho systému UniTrack. Vážnym záujemcom ponúkame aj bezplatnú testovaciu montáž do vozidla na 3 mesiace zadarmo.

Žiadosť o cenovú ponuku

Ponúkame niekoľko typov GPS jednotiek v rôznych cenových reláciách a s rôznymi technickými parametrami. Aby sme vedeli v ponuke odporučiť najvhodnejší a pre zákazníka finančne najvýhodnejší typ, prosíme o nasledovné údaje.

Neváhajte, vyplňte a odošlite nasledovný formulár (údaje označené hviezdičkou sú povinné).

Základné informácie

Počet osobných resp. dodávkových vozidiel na monitorovanie:
Počet nákladných vozidiel resp. pracovných strojov na monitorovanie:

Voliteľné doplnkové rozšírenia k mobilným jednotkám

Počet vozidiel s prepínačom služobných / súkromných jázd:
(prepínačom môže vodič rozlišovať typ jazdy v prípade, ak služobné vozidlo je používané aj na súkromné účely zamestnancov)
Počet vozidiel s RFID čítačkou identifikačných kariet resp. čipov:
(RFID čítačka identifikačných kariet resp. čipov slúži na rozlišovanie vodičov vykonávajúcich jazdu v prípade, že vozidlo je zdieľané viacerými zamestancami)
Počet RFID čipov (príveskov):
(RFID identifikačný čip – prívesok sa prideľuje vodičovi na identifikáciu pred jazdou)
Počet vozidiel s CAN BUS prevodníkom:
(CAN BUS prevodník umožňuje vyčítať stav tachometra a množstvo paliva v nádrži z CAN BUS zbernice podporovaných typov motorových vozidiel)
Počet vozidiel s požiadavkou na sledovanie stavu paliva v nádrži pomocou palivovej sondy:
(stav a zmeny množstva nafty v nádrži sa merajú pomocou kapacitnej sondy, ktorá sa dá namontovať len do nákladných vozidiel a pracovných strojov)

Kontaktné údaje pre zaslanie ponuky

Meno*:
Priezvisko*:
Mailová adresa*:
Telefonický kontakt*:
Názov spoločnosti:
Sídlo spoločnosti:
Predpokladané miesto montáže:
Poznámka:
Zadaním svojich osobných údajov súhlasíte s ich spracovaním. Údaje budú použité výlučne na vypracovanie cenovej ponuky v súlade so smernicou EU (GDPR) a s platnou právnou úpravou zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.