Webová aplikácia AutoReport

Webová aplikácia AutoReport

Základné používateľské rozhranie systému UniTrack poskytované cez webový prehliadač bez nutnosti inštalácie akehokoľvek programu. AutoReport poskytuje moderný a responzívny dizajn, ktorý sa prispôsobí veľkosti displeja Vašich mobilných zariadení.

Intuitívne ovládanie a prehľadnosť

Intuitívne ovládanie a prehľadnosť

Používateľské rozhranie webovej aplikácie AutoReport sme navrhli tak, aby sa jednoducho používala a vy ste sa mohli naplno venovať svojej práci.

Navyše, keďže vo webovej aplikácií AutoReport prichádzate do kontaktu s veľkým množstvom dát, mysleli sme aj na prehľadnosť zobrazovaných údajov.

Rýchla navigácia a vyhľadávanie

Počas práce s údajmi môžete využívať nástroje rýchlej navigácie alebo naopak presného vyhľadávania pomocou zvoleného dátumu a času.

Navyše vám AutoReport poskytuje možnosť automatického obnovovania prijatých informácií, s čím dosiahnete skutočné sledovanie pohybu vozidiel v reálnom čase.

Webová aplikácia AutoReport

Bezpečnosť údajov

Sme si vedomí, že pri monitorovaní vašich vozidiel pracujete s citlivými informáciami. AutoReport sa preto stará o bezpečnosť vašich údajov. Prístup k aplikácií prebieha cez šifrovanú https komunikáciu. Webová aplikácia AutoReport navyše úspešne podstúpila bezpečnostný audit s cieľom odhaliť prípadné bezpečnostné zraniteľnosti.

Personalizácia

AutoReport vám umožní prispôsobiť si zobrazované údaje tak, aby vyhovovali vašim požiadavkám. Nestrácate tak čas s opakovaným nastavovaním používateľského prostredia, aby ste dosiahli požadovaný formát výstupu.

Podmienky využívania služby

Podmienkou využívania webovej aplikácie AutoReport je zakúpenie a montáž GPS mobilnej jednotky do vozidla a objednanie služby AutoReport za mesačný paušálny poplatok. Súčasťou služby je aj prenájom SIM karty operátora mobilnej siete do každého vozidla.

Objem GPRS dátovej komunikácie zahrnutej v mesačnom paušálnom poplatku postačuje na OnLine sledovanie vozidla v rámci SR počas celého mesiaca a aj na prenos OffLine zaznamenaných trás na server.

Vyskúšajte webovú aplikáciu AutoReport
Použite prihlasovacie meno "demo" a heslo "demo"
Majte vaše vozidlá pod kontrolou
Požiadajte o cenovú ponuku