Webová aplikácia AutoReport

Webová aplikácia AutoReport

Základné používateľské rozhranie systému UniTrack poskytované cez webový prehliadač bez nutnosti inštalácie akehokoľvek programu. AutoReport poskytuje moderný a responzívny dizajn, ktorý sa prispôsobí veľkosti displeja Vašich mobilných zariadení.

AutoReport
Intuitívne ovládanie a prehľadnosť

Intuitívne ovládanie a prehľadnosť

Používateľské rozhranie webovej aplikácie AutoReport sme navrhli tak, aby sa jednoducho používala a vy ste sa mohli naplno venovať svojej práci.

Navyše, keďže vo webovej aplikácií AutoReport prichádzate do kontaktu s veľkým množstvom dát, mysleli sme aj na prehľadnosť zobrazovaných údajov.

Rýchla navigácia a vyhľadávanie

Počas práce s údajmi môžete využívať nástroje rýchlej navigácie alebo naopak presného vyhľadávania pomocou zvoleného dátumu a času.

Navyše vám AutoReport poskytuje možnosť automatického obnovovania prijatých informácií, s čím dosiahnete skutočné sledovanie pohybu vozidiel v reálnom čase.

Webová aplikácia AutoReport

Bezpečnosť údajov

Sme si vedomí, že pri monitorovaní vašich vozidiel pracujete s citlivými informáciami. AutoReport sa preto stará o bezpečnosť vašich údajov. Prístup k aplikácií prebieha cez šifrovanú https komunikáciu a pravú identitu webovej aplikácie overuje SSL autorizačný certifikát, ktorý pre vás vystavila celosvetová akreditačná spoločnosť Thawte, Inc.

Personalizácia

AutoReport vám umožní prispôsobiť si zobrazované údaje tak, aby vyhovovali vašim požiadavkám. Nestrácate tak čas s opakovaným nastavovaním používateľského prostredia, aby ste dosiahli požadovaný formát výstupu.

Podmienky využívania služby

Podmienkou využívania služby AutoReport je zakúpenie a montáž GPS mobilnej jednotky do vozidla a objednanie služby AutoReport za mesačný paušálny poplatok. Súčasťou služby je aj prenájom SIM karty operátora mobilnej siete do každého vozidla.

Objem GPRS dátovej komunikácie zahrnutej v mesačnom paušálnom poplatku postačuje na OnLine sledovanie vozidla v rámci SR počas celého mesiaca a aj na prenos OffLine zaznamenaných trás na server.

Vyskúšajte webovú aplikáciu AutoReport
Použite prihlasovacie meno "demo" a heslo "demo"
Majte vaše vozidlá pod kontrolou
Požiadajte o cenovú ponuku